Yurttaşlar sokağa çıktı, mafya lideri Alaattin Çakıcı devreye girdi!

Ülkücü mafya lideri Alaattin Çakıcı, hayat pahalılığına karşı sokaklara çıkan yurttaşları hedef gösterdi.23-11-2021 23:32

Döviz kurlarındaki yükseliş ile birlikte artan hayat pahalılığı ve yoksullaşmaya karşı sokaklara çıkarak "Hükümet istifa" talebini haykıran yurttaşları MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin "dava arkadaşı" ülkücü mafya lideri Alaattin Çakıcı hedef gösterdi. 

Çakıcı, sosyal medya hesabından “Batı ve Okyanus ötesinin 15 Temmuz’da FETÖ’cüleri devreye sokarak ülkemizde vatan hainlerin ihtilal yaptırmak istediğini aziz milletimiz bilmektedir. Aylardır Türkiye’nin ekonomik kodlarıyla oynayan Batı ve okyanus ötesi ile onların Türkiye’deki yerli işbirlikçileri, doları yükselterek hükümeti ve Cumhur İttifakı’nı yıpratmak istemekte, vatana ihanet eden belirli odakları devreye sokarak vatandaşımızı sokağa döktüren ve onların uluslararası patronlarının bu uğraşlarının boşa çıkacağını sağduyu sahibi milletimiz bilmektedir” dedi.

Çakıcı, “Sokağa çıkan vatandaşlarımıza CHP ve HDP’nin, uluslararası provokatörlerin bu kışkırtmalarına fırsat vermeyiniz” İfadelerini kullanarak, “Devlet sahipsiz değildir. Devletinize lütfen güveniniz” paylaşımını yaptı.