'Yavuz hırsız' misali: Saray, Sedat Peker'in açıklamalarıyla ilgili muhalefeti suçladı

Suç örgütü lideri Sedat Peker’in yayınladığı videolarda iktidar çevrelerine yönelttiği sözlere ilk defa Saray’dan bir yanıt geldi. Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın Twitter hesabından bir paylaşım yaptı.13-05-2021 17:44

İleri Haber

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın sosyal medyada Süleyman Soylu’nun Sedat Peker ile ilgili açıklamasını alıntılayarak, yaşananlarla ilgili muhalefeti suçladı. Kalın, “Umarım bu yaptıklarından hicap duyarlar” ifadelerini kullandı.

Suç örgütü lideri Sedat Peker’in yayınladığı videolarda iktidar çevrelerine yönelttiği sözlere ilk defa Saray’dan bir yanıt geldi. Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın Twitter hesabından bir paylaşım yaptı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun Sedat Peker’le ilgili açıklamasını alıntılayarak muhalefeti suçlayan Kalın, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“İçişleri bakanımız Süleyman Soylu meseleyi açıkça ortaya koyarken muhalefetin küçük siyasi hesaplarla ve mafyatik bir şahsın hezeyanlarından medet umarak iftira ve tezviratta bulunması muhalefet adına ne hazin bir durumdur. Umarım bu yaptıklarından hicap duyarlar.”