Yandaş medyada 'Manyaklar' depremi: Yıldıray Oğur kovuldu, Ahmet Taşgetiren’in kovulduğu iddia edildi

Türkiye gazetesi yazarı Yıldıray Oğur kovulduğunu açıklarken, Star gazetesi yazarı Ahmet Taşgetiren’in de kovulduğu iddia edildi.28-04-2017 16:17

Tetikçi Cem Küçük , “AK Parti'nin radikal İslamcılarla ve Mavi Marmara'daki manyak tiplerle yolunu ayırması gerek” demiş, bu sözleri yandaşlar arasında bir kavga çıkmasına neden olmuştu.

Cem Küçük'ün tartışma yaratan sözlerinin ardından kimi köşe yazarlarınca "İslamcılar AK Parti'den tasfiye edilecek" iddiası ileri sürülmüştü.

Yıldıray Oğur Twitter hesabından “Bir maceranın daha sonuna geldik. Türkiye'deki yazılarıma son verildi. Bu zor 4 yıldaki destekleri için teşekkür ederim. Hayırlısı…” yazarak kovulduğunu ilan etti.

TAŞGETİREN'DEN YANIT

Ahmet Taşgetiren’in ise kovulduğu iddia edildi.

T24'e konuşan Taşgetiren, "Doğru olduğunu düşünmüyorum" dedi. İddia, Star Gazetesi Kurumsal İletişim Müdürlüğü tarafından da yalanlandı. 

Taşgetiren bugün  yayımlanan son yazısında,  "TGRT. Bu bir misyon. Kutlu Doğum tartışması da bir misyon. Oradaki Cem Küçük – Fuat Uğur tetikçiliği de bir misyon. Kuyruklarına bastım, basacağım" demişti.