Wushu Federasyonu sitesinde AKP propagandası

Türkiye Wushu Federasyonu Başkan Vekili Abdurrahman Akyüz, federasyonun resmi sitesinde yayınladığı bir makalede 31 Mart yerel seçimleri için CHP’yi eleştirdi ve AKP'nin desteklenmesi gerektiğini yazdı. 23-03-2019 13:05

Türkiye Wushu Federasyonu Başkan Vekili Abdurrahman Akyüz, Wushu Federasyonu’nun resmi internet sitesinde bir makale yayınladı. Akyüz, 17 Mart 2019 tarihli makalesinde ‘Ya hizmet ya sefalet tercih edilecek’ diyerek propaganda yaptı.

Artı Gerçek'in haberine göre İstanbul ve Ankara'da CHP'li belediyeleri zamanında sokaklarda çöp dağları, yollarında ise çöp ve çukurun olduğunu iddia eden Akyüz, Tayyip Erdoğan'ın gelmesinin ardından bu sorunların ortadan kalktığını ileri sürdü.

İşte o makalenin bazı kısımları şöyle:

Yıl 1974-1975 İstanbul' da lise öğrencisiyim, bir taraftan da çeşitli branşlarda Uzakdoğu sporları (Kung Fu) eğitimi alıyorum. Türkiye' nin İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere hemen hemen bütün şehirlerinde CHP'li Belediye Başkanları işbaşında.

Sokaklar çöp dağları, yollar çamur, çukur, hava kirli.

Yıl, 1981-1982-1983-1984 İstanbul, Ankara yine CHP'li Belediye başkanları iş başında. Yine çöp , çamur, çukur, hava kirliliği hat safhada. Göz gözü görmüyor, kışın özellikle nefes alamıyorsunuz ve özellikle de İstanbul susuz, çeşmelerde, evlerde, hatta camilerde bile damla su yok. Haftalarca, aylarca öğrenci arkadaşlarımızın evlerinde kalıyoruz. Haftada bir gün gece 02.00'dan 04.00' a kadar sular akıyor. Banyodaki depoya su yarıya kadar doluyor ve 1 hafta o suyla idare ediyoruz. Yalnız abdest alabiliyoruz.

...

Bunlar şaka değil, bir gerçek. Benim yaşadıklarım ve hiç unutamadıklarım. Hep dua ediyorum Allah(c.c) Erbakan Hocam' dan ve öğrencilerinden razı olsun. Milli görüşün kurucusu şüphesiz Erbakan Hocam' dır. Belediyeciliğin, hizmetin markası şüphesiz Milli Görüştür ve kurucusu Erbakan Hocamdır. 1996-97' de ki kısacık hükümet döneminde, emekliye %1000, memura %320, köylüye %250, işçiye %200 maaş fiyat artışıyla, esnafı, sanayiciyi her kesimi bolluğa kavuşturan, büyüme hızını %8 gibi rekor bir seviyede sağlayan Cumhuriyet tarihinde ilk kez denk bütçeyi gerçekleştiren mükemmel bir ekonomik sistem kuran Erbakan Hocam, daha önce de 1972-1975 CHP-MSP koalisyonu döneminde 200 ağır sanayi projesinin temelini atmış bunların 70 tanesi tamamlanmış iktidar döneminin bitmesinden dolayı gerisi yarım kalmıştı ,aynı dönemde Kıbrıs Zaferini kazanmış. Amerika politikalarını reddetmiş büyük bir devlet ve hizmet adamı , hizmet kadrosunda gençliğinden itibaren önemli görevler üstlenen, MSP İstanbul Gençlik Kolları başkanlığı, Refah Partisi İstanbul Kurucu İl Başkanlığı, MYK üyeliği, ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı görevlerinde bu hizmet halkasının en önemli kısmında arkadaşlarıyla yer alan bu günkü Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'dır.

...

1994 öncesi havası kirli, susuz, haliçi pis kokulu, sokakları çamur çukur, çöp dağları susuz İstanbul'u arkadaşlarıyla beraber efsane hizmetleriyle havası temiz, Haliç'i kokusuz ,sokakları,temiz ve düzgün, suları şarıl şarıl akan yaşanabilir İstanbul haline getiren ve akabinde bir aradan sonra 16 yıllık AK Parti iktidarı döneminde ,tıpkı Refah Belediyesi dönemindeki gibi bu kez tüm yurt sathında başlıca Avrasya Tüneli, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Marmaray, Osmangazi Köprüsü , Çanakkale Boğazı Köprüsü , yurt genelinde bütün şehirleri birbirine bağlayan duble yol ve tüneller büyük şehir hastaneleri başta olmak üzere önemli bir çok büyük hizmetlerle bütün yurt sathında, Batısından, Doğusuna, Kuzeyinden, Güneyine, Güneydoğusuna bütün şehirleri terörüde ortadan kaldırarak yaşanabilir Dünya markası şehirler, Türkiye'yi de Dünya'nın yaşanılabilir önemli güzel güçlü Ülkesi haline getirmeyi başaran Recep Tayyip Erdoğan ve arkadaşları 31 Mart 2019 Yerel seçimlerinde bu hizmetin daha da ileri seviyede yapılaması konusunda göreve devam seferberliği içindedir.

Bu işin şakası yoktur ve maceraya da gerek yoktur. Ya HİZMET ya SEFALET tercih edilecek .