Ümitcan Uygun bu sefer de TikTok fenomenini tehdit etti: 'Seni de öldüreceğim'

Aleyna Çakır'ın ölümünde baş şüpheli olan Ümitcan Uygun, canlı yayınına katılan TikTok fenomenini öldürmekle tehdit etti.23-12-2020 13:14

Aleyna Çakır'ın ölümünde baş şüpheli olarak bilinen Ümitcan Uygun, sosyal medyada açılan bir canlı yayında TikTok fenomeni Abdullah S.'yi tehdit etti. Uygun, fenomene "Seni de öldüreceğim" diyerek tehditler savurdu.

Ankara'nın Keçiören ilçesinde cansız bedeni ülkücü eski sevgilisi Ümitcan Uygun'un evinde bulunan Aleyna Çakır'ın intihar ettiği öne sürülürken, olayın baş şüphelisi Ümitcan Uygun hala serbest ve tehditlerine devam ediyor.

'BENİ DE Mİ ÖLDÜRÜP İNTİHAR SÜSÜ VERECEKSİN?'

Çakır'a uyguladığı şiddet anlarını sosyal medyadan yayan Uygun uzun bir süre sessizliğe bürünürken, dün sosyal medya hesabından canlı yayın açtı. Uygun'un açtığı canlı yayına TikTok fenomeni Abdullah S. de katıldı. 

Yayında birçok yorum yapılırken, fenomen Abdullah S. de "Beni de mi öldürüp intihar süsü vereceksin? Adalet yerini bulacak" dedi.

Uygun bu yoruma sinirlendi. Tehdit ve küfürler savurmaya başlayan Uygun, "Seni öldüreceğim" ifadesini kullandı. Uygun'un bu sözleri videoda bulunan kullanıcılar tarafından tepki çekti.

NE OLMUŞTU?

Ankara’da 4 Haziran’da intihar ettiği iddia edilen ve cansız bedeni ülkücü eski sevgilisi Ümitcan Uygun'un evinde bulunan Aleyna Çakır’ın, eski sevgilisi tarafından öldürüldüğü öne sürülüyor.

Aleyna Çakır’a eski sevgilisi Ümitcan Uygun tarafından şiddet uygulandığı anlara ait ortaya çıkan ses kaydında, Çakır’ın yardım “İstemiyorum, yeter artık git” diyerek haykırdığı kaydedilmişti. Daha önce sistematik şiddete maruz kalan ve ölümle tehdit edilen Çakır, bu olaydan sonra 17 Nisan’da Ümit Can Uygun ve arkadaşı Enes Ö.’den şikayetçi olmuştu.