TİP Kemalpaşa İlçe Örgütü'nün açılışı, Barış Atay'ın katılımıyla gerçekleştirildi

TİP Kemalpaşa İlçe Örgütü'nün açılışı, Barış Atay'ın katılımıyla gerçekleştirildi

Türkiye İşçi Partisi'nin kuruluşunun 4. yıl dönümünde İzmir Kemalpaşa İlçe Örgütü'nün açılışı gerçekleştirdi. Parti heyeti ile birlikte açılışta yer alan TİP Milletvekili Barış Atay, "4 yıl içinde çok az il ve ilçede varken şimdi 81 ilin 73’ünde çalışmaları devam ettiriyoruz. Bu bizim için haklı bir gurur" ifadesini kullandı.

İleri Haber

Türkiye İşçi Partisi (TİP) Genel Başkan Yardımcısı ve Hatay Milletvekili Barış Atay Mengüllüoğlu ve beraberindeki parti heyeti, partinin kuruluşunun 4. yıl dönümünde İzmir'de Kemalpaşa İlçe Örgütü’nün açılışını gerçekleştirdi.

Barış Atay, açılış öncesi yaptığı konuşmada "Kemalpaşa, İzmir içinde Türkiye içinde çok özel bir ilçe, bunun farkındayız. Hem sanayi hem tarım açısından bu kadar önemli bir ilçede Türkiye İşçi Partisi’nin 4. yıl dönümünde hem binayı açmak hem de kitlesel katılımların bu kadar olduğunu görmek, gittikçe büyüdüğünü görmek bizim için çok mutluluk verici" şeklinde konuştu.

'81 İLİN 73'ÜNDE ÇALIŞMALARI DEVAM ETTİRİYORUZ'

Atay, sözlerinin devamında "4 yıl içinde çok az il ve ilçede varken şimdi 81 ilin 73’ünde çalışmaları devam ettiriyoruz" bilgisini paylaşırken, "Bu bizim için haklı bir gurur" ifadesini kullandı.