'Taş Devri' yeniden başlayacak

Warner Bros. Animation ve Brownstone Productions şirketlerinin bir araya gelerek Taş Devri çizgi filminin karakterlerini kullanarak yetikşinlere hitap eden televizyon dizisi yapacağı açıklandı.  14-07-2019 08:38

Oriijinal adı "The Flinstones" olan Taş Devri çizgi filmi yetişkinlere hitap eden animasyon televizyon dizisi olarak izleyenlerle buluşacak.Warner Bros. Animation ve Brownstone Productions bir araya gelerek çıkaracağı yeni Taş Devri serisinin hangi kanal üzerinden yayınlanacağı ise belirtilmedi.

Dünya Halleri'nin Variety‘den aktardığı habere göre, şimdilik ilk aşamalarında olan proje, Taş Devri çizgi filmindeki karakterlerin yer aldığı, prime time’da (televizyonun en çok izlendiği 20.00-23.00 arası) yetişkinlere hitap eden bir animasyon olacak. Warner Bros. ve Animation tarafından üretilecek serinin hangi kanal üzerinden yayınlanacağı belirtilmedi.

​1960-66 yıllarında yayınlanan ve 6 sezon devam eden, orijinal adı “The Flinstones” olan çizgi film her yaştan izleyiciye hitap ediyordu. Henüz ilk aşamalarında olan yeni projenin ise yetişkinlere hitap edeceği söyleniyor.