Taksiciler Birliği Başkanı: UBER de kullanan da vatan hainidir

İstanbul Taksiciler Birliği Başkanı İrfan Öztürk bir röportajda UBER ile ilgili "terörist" ifadesini kullandı.12-04-2018 18:02

Taksicilerin sorunları ve çözüm yolları ile ilgili konuşan İstanbul Taksiciler Birliği Başkanı İrfan Öztürk, verdiği bir röportajda UBER ile ilgili ilginç fikirlerini dile getirdi. Öztürk konuşmasında sarf ettiği, “UBER San Francisco'da doğmuş bugün benim askerime silah sıkan Afrin'de askeri şehit eden hainlerin ürediği yerdir. UBER'e binen de kullanan da vatan hainidir. UBER eşittir PKK'dır, DEAŞ'tır resmen teröristtir.” ifadeleriyle sosyal medyada dikkatleri üzerine çekti.

Gazete Damga'nın haberine göre, Öztürk "UBER bitecek bu net. Bunda bir sıkıntı yok ama diyelim ki siz bir nalbur dükkanı açacaksınız. Bende bir kebap dükkanı açacağım ve yanyanayız. İki dükkan tutttuk nalburu açmak daha kolaydır. UBER denilen bu global hırsızlar büyükşehirden nalbur dükkanı (teşbihte hatam olsun teşbih yapıyorum) açacağım deyip izin alıp kebapçılık yapmaya benzeyen bir sistemdir." dedi.