Tacizi ifşa olan Mehmet Ali Erbil: ‘Ben yazmadım, asistanım yazdı’

Taciz ifşası yayınlayan sosyal medya fenomeni Ece Ronay’a yanıt veren Mehmet Ali Erbil, “İfşa etmesi bile ayıp, ben yazmadım asistanım yazdı’ diye kendini savundu.05-10-2021 15:22

Sosyal medya fenomeni Ece Ronay, kendisini taciz eden Mehmet Ali Erbil’i ifşa etti. Ronay, Erbil’den geldiğini iddia ettiği WhatsApp mesajları yayımladı.

Söz konusu mesajlarda, "Bu akşam yanınızda uyumak istiyorum, Memelerini Tiktok'ta açıp göstermek daha mı saygın" ifadeleri yer alıyor.

Ronay’ın paylaşımı şu şekilde:

‘İFŞA ETMESİ BİLE AYIP’

Mehmet Ali Erbil ise bu ifşanın ardından, TV8'de yayınlanan 2. Sayfa programına telefonla bağlanarak söz konusu iddiayı yalanladı. Erbil, şunları kaydetti:

"Kız bana video çekerek köpek diyor. Olay bundan ibaret. Konuyu yargıya taşıyorum. Mesajla ne tacizi olabilir. İfşa etmesi bile ayıp. Ben kendisine böyle mesajlar atmadım o benim asistanımla irtibat halinde ben değilim. Beş kuruş para almadan onun klibinde oynadım. Ben ona kardeşim diyordum. Dün akşam beni evine davet etti. Ben çocuk muyum ya kamuoyu ben biliyor. Benim sözüme mi inanacaklar yoksa bu kıza mı? Bu TikTok'ta göğüslerini açarak para topluyormuş. Senin yanında uyumak istiyorum diye onu ben yazmadım. Benim telefonum asistanımın elinde. O da beni defalarca kez uyardı 'Bu kızın beklentisi farklı' diye. Artık mahkemede hesaplaşacağız. Kızım yaşındaki bir kadın bana 'köpek' diyor. Asıl tehdidi o yaptı. Kendi instagram'dan bana yazdı sonra klibini söyledi. Ben bu zamana kadar kimsenin klibinde oynamadım. Gençlere destek olmak için oynamıştım."