Şulet Çet'in babası 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü'nde Erdoğan'a seslendi: Sesimize cevap verin

Ankara’da tecavüz edilip bir gökdelenin 20’inci katından atılarak hayatını kaybettiği ifade edilen Şule Çet’in babası İsmail Çet, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü'nde Kadıköy'de gerçekleştirilen eylemde konuştu.08-03-2019 15:47

Şule Çet’in babası İsmail Çet, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü'nde Kadıköy'de gerçekleştirilen eylemde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a seslenerek, "Devletimizden, savcımızdan, hükümetimizden ve sayın Cumhurbaşkanımızdan bu sese cevap vermelerini istiyorum. Bizleri aydınlatmasını adaletin yerine gelmesini istiyoruz" dedi.

İsmail Çet'in açıklaması şöyle:

"Değerli basın mensupları, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü konuşmama başlamadan önce kutluyorum. Ben de Şule Çet'in babası olarak, benim kızım da Ankara'da cinayete kurban gitti. Bu sebepten dolayı 8 Mart Kadınlar Günü'nde diğer kadın cinayetlerinin olmaması için burada birlikte bulunmaktayız. Hepsinin yanındayım. Devletimizden, savcımızdan, hükümetimizden ve sayın Cumhurbaşkanımızdan bu sese cevap vermelerini istiyorum. Bizleri aydınlatmasını adaletin yerine gelmesini istiyoruz. Diğer arkadaşlarımın yanında olduğumu buradan belirtiyorum."