Suç örgütü lideri Sedat Peker koronavirüse yakalandığını duyurdu

Suç örgütü lideri Sedat Peker, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada koronavirüse yakalandığını açıkladı. Peker, "Benim hastalığım biraz ağır geçiyor, akciğerimde küçük bir bölgeye de nüfuz etmiş" dedi.22-07-2021 15:11

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, 6 gün süren sessizliğini bozdu.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Peker, yeni tip koronavirüse (Covid-19) yakalandığını duyurdu.

Peker Twitter hesabından yaptığı açıklamada hastalığının ağır geçtiğini belirtirken, "Benim hastalığım biraz ağır geçiyor, akciğerimde küçük bir bölgeye de nüfuz etmiş" ifadelerini kullandı.

Sedat Peker şunları kaydetti:

"1-Kıymetli dostlarım, öncelikle hepinizin mübarek Kurban Bayramı’nı kutlarım. Bu kutsal günlerin Yüce Milletimize, tüm İslam alemine, ayrıca da dünyada yaşayan tüm iyi insanlara esenlikler ve mutluluklar getirmesini Yüce ALLAH’tan dilerim.

2-Bulunduğum ülkede covid vakalarının çok az olduğu bilinmekte.Benim şansıma evdeki 3 görevli yardımcı bayan, 2 güvenlik görevlisi arkadaş, Türkiye’den beri yanımda olan bir yol arkadaşım,oğullarım Celalhan ve Boğaçhan,sevgili eşim,küçük kızım Mila ve ben corona virüse yakalandık.

3-Benim hastalığım biraz ağır geçiyor, akciğerimde küçük bir bölgeye de nüfuz etmiş ancak Yüce ALLAH’ın izniyle bize bir şey olmaz. Biz ne savaşlar gördük, bunlar bize olsa olsa tatbikat olur. Sizlerin duası ve Yüce ALLAH’ın yardımı bizimle olduktan sonra hiçbir şey olmaz."