Sokak hayvanlarına yiyecek veren kadına tehdit: 'Seni var ya gebertirim burada, sana mermi atarım'

Balıkesir'de bir şahıs sokak hayvanlarını besleyen kadını "Seni gebertirim, sana mermi atarım" diyerek tehdit etti.06-06-2020 23:00

Balıkesir'in Akçay ilçesinde, sokak hayvanlarını besleyen 68 yaşındaki bir kadın, aynı binada yaşayan bir erkek tarafından tehdit edildi. Kadının evinin önüne gelen şahıs, kadına hakaret ve tehditler savurdu.

Sözcü gazetesinin aktardığına göre şahıs, kadının "Niye ısıracak onlar seni?" sözlerinin üzerine, "Eğer benim çocuklarımdan birini kedi köpek ısırsın, ben seninle görüşeceğim abla. Sen çekmeye devam et, senin suçun yok ama seni buraya koyanın suçu var. Ben Nihat bey ile görüşeceğim, sen bu evde yaşayamazsın, ben seni burada oturtmam. Gerizekalı mıdır nedir, özürlü zaten. Ruh hastası ya, baksana tipe. Ben seni burada yaşatmam. Sen erkek olsan var ya bu iş çok farklı olurdu. Ne biçim kadınsın lan sen şeytan gibi. Seni var ya gebertirim burada. Sana mermi atarım benim canımı sıkma" dedi.

Yurttaşlar tarafından tepki toplayan video sosyal medyada yayılınca, sokak hayvanlarını besleyen yaşlı kadına destek yağdı.