'Saray'ın ünlüleri’nden Afrin operasyonuna destek 

‘Zeytin Dalı Harekatı’ adıyla düzenlenen Afrin saldırısına Saray'ın ünlüleri’nden destek geldi.15-02-2018 11:44

Aralarında Erhan Yazıcı, Tamer Karadağlı, Volkan Severcan, Yavuz Bingöl, Ayna grubu solisti Erhan Güleryüz, Mustafa Ceceli gibi isimlerin de bulunduğu bir grup isim, Hatay'a giderek Afrin operasyonuna destek açıklaması yaptı.

BİNGÖL: ÇOK MEŞRU GÖRÜYORUM

Afrin operasyonuna destek olduklarını söyleyen isimlerden yandaş Yavuz Bingöl yaptığı açıklamada "Son CIA raporunda PYD’nin PKK’nın Suriye’deki milis gücü olduğu açıkça belirtildi. Sayın Cumhurbaşkanımızın dediği de oydu. Yapılan operasyonu ben şahsen çok meşru görüyorum" dedi.

KARADAĞLI: BUNDAN SONRA BİR SÜRÜ SANATÇI GELECEK

Tamer Karadağlı "Bir tane Türkiye var o da bizim vatanımız. Mehmetçiğin yanında olmak bizim görevimiz. Bundan sonra da bir sürü sanatçı gelecektir" diye konuştu. 

SEVERCAN: MESLEKTAŞLARIMIZI TEMSİLEN BURADAYIZ 

Volkan Severcan yaptığı açıklamada "Hepimiz elimizden geldiğince buraya geldik. Meslektaşlarımızı temsilen buradayız. Biz Tamer'le askerliğimizi de beraber yapmıştık. Bildiğimiz çok önemli bir şey var ki savaş sadece cephede devam etmiyor. Bizler cephedeki Mehmetçiğimize destek olmak için, şehitlerimizin acısını paylaşmak için buraya geldik" dedi. 

GÜLERYÜZ: SANAT VE SANATÇI MEHMETÇİKLE BERABER

Erhan Güleryüz, "80 milyon tek bir yürek olarak gerçeğin ne olduğunu çok iyi biliyoruz. Mehmetçiğimizin bu bölgeyi toparlayacağına eminiz. Burada Hatay’da Reyhanlı’da hayatını kaybeden vatandaşlarımızın acılarını da paylaşmaya geldik. Sanat ve sanatçının da Mehmetçikle beraber olduğunu söylemek istiyorum" diye konuştu.