Saray'a bütçe dayanmazken... Bir yurttaş daha maddi sıkıntılar sebebiyle intihar etti

Konya'da kamyon şoförlüğü yapan evli ve iki çocuk babası M.Ç, kamyon garajında kendini asarak intihar etti16-02-2020 16:40

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın saraylarının,  265 bin 217 asgari ücretlinin bir aylık maaşına denk gelen inşaat, bakım ve onarımı için 610 milyon lira daha harcanacağı Cumhurbaşkanlığı 2020 yılı yatırım programıyla ortaya çıkarken, Konya'da kamyon şoförlüğü yapan evli ve iki çocuk babası M.Ç maddi sıkıntılar nedeniyle Konya Kamyon Garajı’da intihar etti.

Gerçek Gündem'de yer alan habere göre, olay Konya'nın Selçuklu ilçesinde bulunan Kamyon Garajında meydana geldi.  Kamyon şoförlüğü yapan 37 yaşındaki evli ve iki çocuk babası M.Ç, bir süre önce maddi sıkıntı yaşamaya başladı.

Geçtiğimiz günlerde kamyonu bozulan ve arkadaşlarının desteği ile yaptıran M.Ç, maddi sıkıntılara daha fazla dayanamayarak intihar etti.

Sabah saatlerinde meydana gelen olayda, M.Ç’nin cansız bedenine ulaşan arkadaşları durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi.

Olay yerine gelen sağlık ekipleri yaptıkları ilk inceleme sonucu M.Ç’nin hayatını kaybettiğini belirlerken polis olayla ilgili soruşturma başlattı.  M.Ç'nin cansız bedeni otopsi yapılmak üzere Konya Numune Hastanesi'ne götürüldü.