Rasim Ozan Kütahyalı'dan Sedat Peker'in iddialarına yanıt

Suç örgütü lideri Sedat Peker'in yayınladığı 9'uncu videosunda Sezgin Baran Korkmaz'ın otelinde kaldığı iddialarına yanıt veren Rasim Ozan Kütahyalı, "Bahsi geçen otele tam 1 sene önce, bir arkadaşımın davetiyle, onun da ailesiyle beraber tatil yapmak için gittik" dedi.06-06-2021 12:12

Yandaş Güneş yazarı Rasim Ozan Kütahyalı, organize suç örgütü lideri Sedat Peker'in YouTube üzerinden yayınladığı 9'uncu videoda kendisine yönelik olarak yurt dışına kaçan Sezgin Baran Korkmaz'ın otelinde kaldığına ilişkin iddialarına yanıt verdi.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Kütahyalı, "Bahsi geçen otele tam 1 sene önce, bir arkadaşımın davetiyle, onun da ailesiyle beraber tatil yapmak için gittik" dedi. 

"Sezgin Baran Korkmaz ile bir hukukum alakam ve muhabbetim yok" diyen Kütahyalı şunları yazdı:

"Sedat Peker geçen hafta pazar günü Cüneyt Özdemir yayınında rekor kısalıkta olan 9 saniyelik canlı bağlantıma karşı, kendisi de bugünkü videosunda 9 saniye benim ismimi geçirmiş.

Bahsi geçen otele tam 1 sene önce, bir arkadaşımın davetiyle, onun da ailesiyle beraber tatil yapmak için gittik. Organizasyonu o arkadaşım yaptı. SBK’nın misafiri değildim. SBK ile bir hukukum, alakam ve muhabbetim yok. Otelin adı da Paramount değil, başka bir isimdi."