Mafya hesaplaşmasında öldürülen Köroğlu'nun, Devlet Bahçeli ve Sedat Peker ile fotoğrafları ortaya çıktı

Maltepe'de arazi anlaşmazlığı nedeniyle çıktığı iddia edilen kavgada 3 kişi öldü, 1 kişi yaralandı. Çatışmada öldürülen Uğur Köroğlu'nun MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve suç örgütü elebaşı Sedat Peker ile görüntüleri çıktı.13-05-2021 11:41

İstanbul'un Maltepe ilçesinin Başıbüyük Mahallesi'nde Mevlüt Mesut Bilgin ile 3 kişi arasında tartışma çıktı.

İddiaya göre Mevlüt Mesut Bilgin'e ait araziye dün saat 16.30 sıralarında gelen 3 kişi ile Bilgin arasındaki tartışma silahlı kavgaya dönüştü. 

Oda Tv'nin haberine göre, kavgada arazinin sahibi olduğu belirtilen Mevlüt Mesut Bilgin ile buraya gelen Metin Gökhan Ocakçı, Uğur Köroğlu ve Batuhan Ş. silahlardan çıkan kurşunla yaralandı. İhbar üzerine olay yerine sağlık ekibi ve polis sevk edildi.

Mevlüt Mesut Bilgin ile Metin Gökhan Ocakçı Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi'ne,  Uğur Köroğlu ve Batuhan Ş. ise Sağlık Bilimleri Üniversitesi Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi.

Mevlüt Mesut Bilgin, Metin Gökhan Ocakçı ve Uğur Köroğlu yapılan müdahalelere rağmen hayatlarını kaybetti.

BAHÇELİ İLE GENEL MERKEZ'DE

Öldürülen 3 kişiden biri olan Uğur Köroğlu'nun Devlet Bahçeli ile MHP Genel Merkezi'nde çekilen fotoğrafı ise sosyal medya hesaplarından paylaşıldı.

'PEKER İLE BAĞLANTILI' İDDİASI

Öte yandan Uğur Köroğlu.'nun 18, Mevlüt Mesut Bilgin'in 17, Metin Gökhan Ocakçı'nın 13 suç kaydı olduğu öğrenildi. Uğur Köroğlu'nun Sedat Peker ile bağlantılı olduğu iddia edildi. Köroğlu'nun Peker'in evinin önünde çekilmiş fotoğrafları ortaya çıktı.