'Küçük ortağın' seçim turu başlıyor

'Küçük ortağın' seçim turu başlıyor

Miting öncesinde MHP Tokat İl Başkanlığında bir değerlendirme toplantısı yapıldı.

Saray ittifakının ‘küçük ortağı’ MHP seçim temalı mitinglerine başlıyor. Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, “2023'e Doğru: Aday Belli, Karar Net" temalı mitingler yapacağız. Bu mitinglerden ilkini bu Pazar günü Sivas'ta Amasya, Tokat, Çorum, Yozgat il teşkilatlarımızın ve aziz vatandaşlarımızın katılımıyla yapacağız” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut ve Gaziantep Milletvekili Sermet Atay'ın katılımıyla MHP Tokat İl Başkanlığında bir değerlendirme toplantısı yapıldı.

Seçim döneminin başladığını ifade eden Genel Başkan Yardımcısı Yalçın, “2023'e Doğru: Aday Belli, Karar Net" temalı mitingler yapacağız. Bu mitinglerden ilkini bu pazar günü Sivas'ta Amasya, Tokat, Çorum, Yozgat il teşkilatlarımızın ve aziz vatandaşlarımızın katılımıyla yapacağız. Sivas ilimizin merkez olacağı ilk miting, Sivas Kongresi'nin ruhuyla gerçekleştirilecektir” ifadelerini kullandı

‘CUMHUR İTTİFAKI İPİ GÖĞÜSLEYECEK’

“Türkiye'nin kazanımları olduğunu” iddia eden Yalçın, bu kazanımların kaybetmemesi gerektiğini kaydederken “Adayımız belli. 2023 Haziran'ında Cumhur İttifakı ipi bir kez daha göğüsleyecek, bir sonraki küresel hedefler için milli iradeden onay alacaktır” diye konuştu.