Kefeniyle adaylığını açıkladı

Saray yalakalığının boyutları her geçen gün daha da inanılmaz seviyelere çıkıyor. Aydın'da AKP Aydın İl Başkanlığı'na aday olan Aydın Arabacı basın toplantısına kefenle geldi.22-03-2018 18:31

Efeler ilçesindeki bir otelde düzenlenen toplantıda AKP Aydın İl Başkanlığına aday olduğunu açıklayan Aydın Arabacı, toplantıya üzerinde kefenle geldi. 

Her şey çok doğalmış gibi hedeflerini ve adaylığını açıkladığı konuşmasında Arabacı, "Partimin tavan ve tabanından gelen talep üzerine başkanlık için aday oldum. Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın Aydın'daki yükünü hafifletmek için adayız. Sonuç odaklı çalışarak şeffaf bir yönetim anlayışıyla hareket edeceğiz. Herkese ulaşarak vatandaşlarımızın yüreklerine dokunacağız. Amatör bir ruhla profesyonel çalışacak bir ekip oluşturduk. Tehditlere asla boyun eğmeyeceğiz. Kapalı kapılar ardında pazarlık yapmayacağız" dedi.

'KEFENİ YOLUN BAŞINDA GİYDİK ASLINDA'

DHA'nın haberine göre eşinden ve çocuklarından helallik aldığını dile getiren Arabacı, yanında getirdiği kefen bezini de vücuduna sarıp, "Kefenimi yanımda getirdiğime bakmayın, zaten bu yola girerken giydim sayılır. Bizi hiç kimse bu yoldan geri çeviremez. Yalnızca Recep Tayyip Erdoğan ya da danışmanları arar, 'O salona kol kola gireceksiniz, parti için olmasın böyle ayrılıklar' der ancak o zaman o salona gerekirse kol kola da gireriz" diye konuştu.