Kadınları kandırıp hesaba ortak olmayan adama hapis

İnternette tanıştığı 10 kadını lüks restoranlara davet etti, karides ve bonfile gibi pahalı yemekleri yedikten sonra hesap ödenmeden kayboldu... ABD'de kadınları dolandıran 45 yaşındaki adama 120 gün hapis ve çöpçatanlık sitelerinden men kararı verildi.22-11-2018 11:31

ABD’de internetten tanışıp çıkma teklif ettiği kadınlarla lüks restoranlara gidip hesap ödenmeden kaçan bir adam 120 gün hapis cezası aldı. 45 yaşındaki Paul Gonzales’e çöpçatanlık siteleri ve uygulamalarına da giriş yasağı getirildi.

Buna göre, Gonzalez internet üzerinde tanıştığı kadınları Los Angeles’ta lüks restoranlara götürüyor, menüden karides ve biftek gibi pahalı yemekler seçiyor, hesaba ortak olmadan da sırra kadem basıyordu. Savcıların anlatımına göre, Gonzales Mayıs 2016-Nisan 2018 arasında bu şekilde 10 kadını en az 950 dolar ‘dolandırdı’. Sekiz vakada hesabı kadınlar tek başlarına öderken, iki olayda da restoranlar üstlendi.

120 gün hapis cezasına çarptırılan Gonzalez, üç yıl adli gözetim altında tutulacak. Bu sürede çöpçatanlık sitelerine girmesi de yasak olacak.