İstanbul'da kadın cinayeti: Yıldız Gül katledildi!

Esenler'de Yıldız Gül'ü yol üzerinde bulunan yeşillik alanda boğazından bıçaklayarak öldüren fail ya da failler henüz yakalanamadı.20-04-2021 09:35

Fotoğraf: Emre Orman / csgorselarsiv.org

İstanbul'un Esenler ilçesinde dün akşam saatlerinde Yıldız Gül adlı kadın, Mahmutbey Yolu üzerinde bulunan yeşillik alanda boğazından bıçakladı. Fail ya da failler kaçarken saldırıya uğrayan kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Cinayetle ilgili araştırma başlatıldı.

Kadın cinayeti, Mahmutbey Yolu, Sultangazi istikametinde dün akşam saat 20.00 sırlarında meydana geldi. Kimliği belirsiz kişi ya da kişiler, Yıldız Gül'ü yol üzerinde bulunan yeşillik alanda boğazından bıçakladı. Gül ağır şekide yaralanırken fail ya da failler olay yerinden kaçtı.

HASTANEDE HAYATINI KAYBETTİ

Gül, kendi imkanlarıyla cadde kenarına kadar gelerek yardım istedi. Yoldan geçenler durumu polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri Gül'ü ilk müdahaleyi yaparak hastaneye kaldırdı. Ambulans ile hastaneye kaldırılan Gül, tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Olay yerine gelen polis ekipleri çevrede güvenlik önlemi alarak inceleme yaptı. (DHA)