İstanbul'da 3 katlı binada patlama

İstanbul'da 3 katlı binada patlama

İstanbul Bağcılar’da 3 katlı bir binada yer alan bir dairede henüz belirlenemeyen bir nedenle patlama meydana geldi ve yangın çıktı. İtfaiye ekiplerinin müdahalesiyle yangın söndürülürken, 6 kişi de kurtarıldı.

İstanbul'un Bağcılar ilçesindeki bir apartman dairesine henüz belirlenemeyen bir nedenle patlama yaşandı. Olay yerine çok sayıda sağlık ekibi, itfaiye ve polis sevk edildi. Patlama sonrası çıkan yangın, itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü.

Edinilen bilgilere göre, Bağcılar ilçesindeki Barbaros Mahallesi 203 Sokak'ta bulunan 3 katlı binanın 3'üncü katında sabah erken saatlerinde henüz belirlenemeyen bir nedenle patlama yaşandı. Patlamayla birlikte dairede yangın da çıktı. Olay yerine çok sayıda itfaiye, polis ve sağlık ekibi sevk edildi.

Binada bulunan 6 kişi itfaiye ekiplerince tahliye edildi.

Yangına müdahale eden itfaiye ekipleri, alevleri kısa sürede kontrol altına aldı. Patlamada can kaybı yaşanmadı. Patlama ile birlikte binadan caddeye moloz yığınları düştüğü de görüldü. 

Polis ekipleri ise olay yerinde geniş güvenlik önlemleri alırken, patlamanın nedeninin belirlenmesi için çalışma başlatıldı. (İHA)

DAHA FAZLA