Haluk Levent, Metin Cihan'ın çocuğunun okul masraflarını karşılayacak

Sanatçı Haluk Levent, gazeteci Metin Cihan'ın çocuğunun bir yıllık okul masraflarını karşılayacağını bildirdi.12-09-2019 14:37

İleri Haber

Gazeteci Metin Cihan şüpheli ölümü aydınlatılmayan 11 yaşındaki Rabia Naz Vatan cinayetinin gün yüzüne çıkması için seferber olmuş, yaşadığı sorunlardan dolayı yurt dışına çıkmak zorunda olduğunu açıklamıştı.

Sanatçı Haluk Levent, Metin Cihan'ın bu durumuyla ilgili yayımladığı sosyal medya paylaşımında, "Daha önceki twitlerine bakmadım. Beni ilgilendirmiyor. “Beni bir babanın hakkını arayan adamın” başına gelenler ilgilendiriyor. Seni yurtdışında yalnız bırakmayacağım. İş se iş bulacağız. Yanında olacağım" ifadelerini kullandı.

Metin Cihan ise kendi sosyal medya hesabından yaptığı duyuruda çocuğunun bir yıllık okul masraflarının Haluk Levent tarafından karşılanacağını ifade etti. Cihan sosyal medya üzerinden, "bu değişik iyi insan @haluklevent  çocuğumun bir yıllık okul masrafını üstlendi. bilin istedim. toparlayınca ben de başka bir çocuk için aynısını yapmak istiyorum" dedi.