Feyza Nur Saydam'ın şüpheli ölümü: 'Bulunacak kılıfların hiçbirini yapmam, hakkımı arayın' demişti

Antep'te daha önce yaptığı bir paylaşımda ''Ben hiçbir yerden atlamam, bulunacak kılıfların hiçbirini yapmam, hakkımı arayın'' diyen Feyza Nur Saydam, evinin balkonundan şüpheli şekilde düşerek hayatını kaybetti.01-01-2021 15:41

Antep'te daha önce, “Ben bir yerden aşağı atlamam, ölürsem hakkımı arayın” diyen 17 yaşındaki Feyza Nur Saydam 7’nci kattaki evinin balkonundan şüpheli bir şekilde düşerek yaşamını yitirdi. 

Şehitkamil ilçesinin Atatürk Mahallesi'nde ailesiyle yaşayan Feyza Nur Saydam gece geç saatlerde 7'nci kattaki evlerinin balkonundan şüpheli şekilde düştü. Saydam'ı kanlar içinde yerde görenler, durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekiplerince yapılan ilk müdahalenin ardından Şehitkamil Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Feyzanur Saydam doktorların tüm çabasına rağmen hayatını kaybetti.

Feyzanur Saydam'ın cenazesi otopsinin ardından ailesine teslim edilirken, polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

'BULUNACAK KILIFLARIN HİÇBİRİNİ YAPMAM'

Saydam'ın Twitter hesabında 17 Ağustos’ta Twitter'dan yaptığı paylaşımında, “Bana bir gün ulaşılamazsa kaçmamışımdır kaybedilmişimdir, ben bir yerden aşağı atlamam Allah korkum var benim ama biri atmıştır, uyuşturucu kullanmam zorla verilmiştir. Bir gün hashtaglerden biri olursam bulunacak kılıfların hiçbirini yapmam, hakkımı arayın” dediği görüldü.