Fatih Tezcan: Veyis Ateş'in istediği 10 milyon euro buzdağının görünen kısmı

Gerici Fatih Tezcan, Youtube kanalı Analiz TV’de yaptığı konuşmada "Siz daha hiçbir şey bilmiyorsunuz. Sedat Peker konuşuyor ya hiçbir şey konuşmadı" dedi.23-06-2021 09:02

AKP'ye yakınlığı ile bilinen gerici yazar Fatih Tezcan Youtube'da yaptığı bir yayında, sosyal medyadan yayınladığı videolarda yer verdiği iddialar ile Türkiye’nin gündemine oturan suç örgütü lideri Sedat Peker hakkında değerlendirmelerde bulundu.

“Sedat Peker daha hiçbir şey konuşmadı” diyen Tezcan, yayında, “Devletin içerisinde birileri Fatih Tezcan’ı ortadan kaldıracağız diye karar almışlar” ifadelerini kullandı.

Tezcan öte yandan, Veyis Ateş'in Sezgin Baran Korkmaz'dan istediği 10 milyon euronun 'buzdağının görünen kısmı' olduğunu söyledi.

Fatih Tezcan şunları kaydetti:

“Veyis Ateş, SBK ile görüşmüş de para istemiş. Ya siz deli misiniz? Buzdağının görünen kısmı konuşuluyor. Bildiğim bir şey var rakamlar çok komik. 10 milyon falan ben niye kaçtım sanıyorsunuz? Yukarıda boran koptuğunu gördüm, dedim ki tam siper yat. Çünkü bu kadar lağım bir gün patlarsa… Siz daha hiçbir şey bilmiyorsunuz. Sedat Peker konuşuyor ya hiçbir şey konuşmadı. Bugün ayın 22’si bunu tutun. Fatih Tezcan demişti diyeceksiniz. Ben hiçbir şey patlatmam.”