Fadime Göktepe trafik kazası geçirdi

Göktepe, Silivri Devlet Hastanesi'nden Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne nakledildi.30-09-2018 13:28

1996 yılında gözaltında işkenceyle katledilen gazeteci Metin Göktepe’nin annesi Fadime Göktepe trafik kazası geçirdi.

Çarşamba günü meydana gelen kaza sonrası hastaneden evine giden Fadime Göktepe’nin, ağrılarının şiddetlenmesi üzerine en yakın hastane olan Silivri Devlet Hastanesi’ne kaldırıldığı, burada vücudunda kırıklar olduğunun tespit edildiği öğrenildi.

Vücudundaki kırıklara burada müdahale edilemeyen Fadime Göktepe, Silivri Devlet Hastanesi'nden Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne nakledildi.

'AĞRILARIN ŞİDDETLENMESİ ÜZERİNE HASTANEYE KALDIRILDI'

Evrensel'in haberine göre, Fadime Göktepe’nin kızı Meryem Göktepe, olayın geçtiğimiz Çarşamba günü Silivri’de yaşandığını aktardı. Göktepe, “Annemin bulunduğu araç ile bir başka araç çarpışmış. Annem önde oturuyormuş. Kaza sonrası hastaneden eve gitmişler. Annemin ağrılarının şiddetlenmesi üzerine en yakın hastane olan Silivri Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı” dedi.

Göktepe, vücudundaki kırıklara burada müdahale edilemeyen Fadime Göktepe’nin, Silivri Devlet Hastanesi'nden Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne nakledildiğini belirtti.

'AMELİYAT OLACAK'

Göktepe, “Daha önceden de ameliyat olduğu sol kalça kemiğinde kırıklar oluşmuş. Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastenesi’nde ameliyat olacak. Ağrıları var ama  dayanıyor” dedi.