Evinin önünde bıçaklanan üniversite öğrencisi genç kadın hayatını kaybetti

Ordu'da, evinin önünde bir saldırgan tarafından bıçaklanan 20 yaşındaki üniversite öğrencisi Ceren Özdemir kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.04-12-2019 00:38

Ordu'da, evinin önünde bir saldırgan tarafından bıçaklanan üniversite öğrencisi Ceren Özdemir (20), ağır yaralı olarak kaldırıldığı Ordu Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Ordu Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Müzik Bölümü 2'inci sınıf öğrencisi balerin Ceren Özdemir'in ölüm haberini alan yakınları hastane önünde sinir krizleri geçirdi. 

Olay, saat 19.30 sıralarında Altınordu ilçesi Zaferi Milli Mahallesi'nde meydana geldi. Balerin Ceren Özdemir, antrenman sonrası geldiği evinin önünde kimliği belirsiz bir kişinin bıçaklı saldırısına uğradı. Vücuduna aldığı bıçak darbeleriyle ağır yaralanan genç kadın, yere yığıldı. Saldırgan kaçarken, çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekiplerinin ilk müdahalesini yaptığı Özdemir, Ordu Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. 

Ceren Özdemir, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Özdemir'in ölüm haberini alan yakınları hastane önünde sinir krizleri geçirdi. 

Başhekim Doç. Dr. Hakan Timur, saat 19:50 sıralarında Ceren Özdemir'in yaralı olarak hastanelerine geldiğini belirterek, "Göğsünde ve karnında kesici ve delici alet yaralanması vardı. Acil serviste gerekli müdahaleyi yaptık. Ameliyathaneye alındı. Ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen kızımızı kurtaramadık. Üzgünüz" dedi.

Olayla ilgili soruşturma başlatan polis, çevredeki iş yerlerinin güvenlik kameralarını incelemeye aldı.