Eve hapsettiği 3 kadına ve 11 çocuğa yıllarca işkence yaptı!

Urfa'nın Siverek ilçesinde eve hapsettiği üç kadına ve 11 çocuğa yıllarca işkence yapan Veysi Gençer isimli saldırgan hala gözaltına alınmadı.28-06-2019 13:08

İzel Sezer - @izelsezer

Urfa'nın Siverek ilçesinde yaşayan ve Siverek Belediyesi Basın Yayın Müdürlüğü'nde çalışan Veysi Gençer isimli saldırganın üç eşinden ikisine işkence uyguladığı ve bıçakla saldırdığı görüntüler ortaya çıktı.

11 yıldır sistematik olarak 3 eşine ve 11 çocuğuna işkence uygulayan Veysi Gençer isimli saldırgan, İleri Haber'in edindiği bilgiye göre yıllar boyunca devam eden işkencelerin emniyete bildirilmesine rağmen hala gözaltına alınmazken; işkenceye uğrayan kadın ve çocukların emniyet tarafından başka bir şehire yerleştirildiği öğrenildi.

'ÜÇÜMÜZÜ BİR EVE KAPATTI, YILLARDIR İŞKENCE ÇEKİYORUZ'

"Üçümüzü bir eve kapattı, yıllardır işkence çekiyoruz. Bizi dövüyor, çocuklarımızı dövüyor" diyen, saldırganın eve hapsettiği kadınlardan biri "Hayat güvencemiz yok, bize bıçak çekip saldırdı, o gün kimse bıçaklanmadı ama birimizin eteği boydan aşağı yırtıldı. Bıçak, saldırdığı kişinin şans eseri midesine gelmedi" diyerek saldırının boyutunu gözler önüne serdi.

Veysi Gençer isimli saldırgan

BELEDİYE HERHANGİ BİR İŞLEM BAŞLATMAMIŞ!

Siverek Belediyesi'nden edindiğimiz bilgiye göre, belediye tarafından saldırgan hakkında herhangi bir işlem başlatılmazken; bugün itibarıyla Veysi Gençer'in yıllık izne çıktığı öğrenildi.