Erkan Baş'tan Meclis Başkanı adayları arasında ismini vermeyen Habertürk'e: 'Daha çok görüşeceğiz, adımı öğrenmenizi tavsiye ederim'

TİP Genel Başkanı Erkan Baş, Habertürk'teki canlı yayında Meclis Başkanı adayları arasında sayılmamasına Twitter'dan yanıt veridi.07-07-2020 14:54

İleri Haber

Türkiye İşçi Partisi (TİP) Genel Başkanı ve İstanbul Milletvekili Erkan Baş, Habertürk kanalındaki canlı yayında Meclis Başkanlığı adaylarının arasında sayılmamasına sosyal medyadan yanıt verdi.

Twitter hesabından paylaşım yapan Baş, "Merhaba Habertürk, ben Türkiye İşçi Partisi Genel Başkanı Erkan Baş. 5 aday var diye yazıp 4’ünü sayarken adını anmadığınız 5. aday..." dedi.

'DAHA ÇOK GÖRÜŞECEĞİZ'

Erkan Baş, 23 Nisan'da Meclis'teki konuşması sırasında yayının kesildiğini hatırlatırken "Daha çok görüşeceğiz, adımı öğrenmenizi tavsiye ederim" dedi. 

TİP Genel Başkanı'nın paylaşımı şu şekilde:

"Merhaba Habertürk, Ben Türkiye İşçi Partisi Genel Başkanı Erkan Baş. 5 aday var diye yazıp 4’ünü sayarken adını anmadığınız 5. aday... 23 Nisan günü TBMM kürsüsünde konuşurken canlı yayını kestiğiniz kişi... Daha çok görüşeceğiz, adımı öğrenmenizi tavsiye ederim"