Erdoğan’ın başdanışmanı, ‘seçim ziyareti’ kapsamında kendi evine gitti

AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başdanışmanı Ayşe Türkmenoğlu, seçim çalışmaları kapsamındaki ev ziyaretinde kendi evine gitti.12-03-2019 19:24

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve 23. ila 24. Dönem AKP Konya Milletvekili Ayşe Türkmenoğlu'nun, seçim çalışmaları kapsamında 'ev ziyareti' diye kendi evine gitmesi sosyal medyada gündem oldu.

AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başdanışmanı Türkmenoğlu, dün attığı bir tweet ile sosyal medyanın gündemine oturdu. Türkmenoğlu, Erdoğan’ın ve Saray’ın Twitter hesaplarını etiketlediği mesajında, seçim çalışmalarını ev ziyaretleriyle devam ettirdiklerini bildirdi.

'EVE NEDEN AYAKKABIYLA GİRDİNİZ' SORUSU ORTAYA ÇIKARDI

Paylaşımın ardından türkmenoğlu'nun attığı tweetin altına kullanıcılar tarafından "Eve neden ayakkabılarınızla girdiniz?" mesajlarının yazılmasının ardından Türkmenoğlu, evin kendi evleri olduğunu belirterek, “Kendi evim burası ve ayaklarımızı silerek girdik, zaman kısıtlığından. Teyzem ve babaannemin evi burası” cevabını verdi.

Türkmenoğlu'nun gelen yorumların ardından paylaşımını silmesi dikkat çekerken; Türkmenoğlu, paylaşımının ekran görüntüsü üzerinden yorum yapan bir kullanıcıya ise, ''Teyzem ve babaannemin evi burası. Vakit yoktu ve ekiple ziyaret ettik. Israr ettiler ayakkabılarımızı silerek girdik. Bu mudur yani bulduğunuz... Hepsi kanımdan ve canımdan...'' şeklinde yanıt verdi.