Erdoğan'dan TRT'nin kuruluş yıl dönümünü kutlaması: 'Güvenilir, doğru, tarafsız yayıncılık'

AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan, TRT'nin 56. kuruluş yıl dönümünü kutladı. Erdoğan mesajında "Güvenilir, doğru, tarafsız ve halkın beklentilerini karşılayan yayıncılık anlayışıyla yarım asrı aşkın süredir vatandaşlarımızın hizmetinde olan Türkiye Radyo Televizyon Kurumu'nun kuruluş yıl dönümünü kutluyorum" dedi.01-05-2020 15:31

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Radyo Televizyon Kurumu'nun (TRT) kuruluşunun 56. yıldönümünde Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü İbrahim Eren'e kutlama mesajı gönderdi.

Erdoğan TRT için "Güvenilir, doğru, tarafsız ve halkın beklentilerini karşılayan yayıncılık anlayışıyla yarım asrı aşkın süredir vatandaşlarımızın hizmetinde olan Türkiye Radyo Televizyon Kurumu'nun kuruluş yıl dönümünü kutluyorum" dedi.

Erdoğan mesajında, şunları söyledi:

"Türkiye Radyo Televizyon Kurumu, ülkemizin sesini tüm dünyaya duyurmaya devam etmektedir. TRT ailesinin İletişim Başkanlığımızın koordinasyonunda diğer kamu kurum ve kuruluşlarımızla işbirliği içinde yeni hedeflere çok daha güçlü şekilde yürüyeceğine inanıyorum. Kuruluş yıldönümü vesilesiyle radyo ve televizyon yayıncılığında gelişmenin her zaman öncüsü olan Türkiye Radyo Televizyon Kurumu'nun tüm çalışanlarına başarılar diliyor, kendilerini tebrik ediyor ve en kalbi duygularımla selamlıyorum."