Duygu Delen’in şüpheli ölümünde yeni iddia: ‘Darp ederek eve çıkardı’

Gaziantep'te Mehmet Kaplan isimli erkeğin dairesinden aşağı düşerek şüpheli şekilde hayatını kaybeden Duygu Delen'in ölümüne ilişkin yeni bir ayrıntı ortaya çıktı.16-08-2020 10:58

İleri Haber

Gaziantep'te Atlantik Halı’nın sahibi Bileç Kaplan’ın oğlu Mehmet Kaplan’ın sevgilisi Duygu Delen, Kaplan'ın 4. kattaki evinden düşerek şüpheli şekilde hayatını kaybetmişti. Daha önce de alkollü ve ehliyetsiz araç kullanırken bir kadını ezerek öldüren Mehmet Kaplan ise çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanmıştı. Duygu Delen'in ölümüne ilişkin yeni bir ayrıntı ortaya çıktı.

Duygu'nun, Mehmet Kaplan'ın 4. kattaki evinden 2. kata kaçtığı ve Kaplan'ın Duygu'yu darp ederek tekrar evine çıkardığı ve orada boğazını sıkarak öldürdüğü iddia edildi.

Ayrıca bu sırada olayı gören komşuların Mehmet Kaplan'a müdahale etmediği öne sürüldü.

Twitter'da Duygu Delen İçin Adalet hesabından yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verildi:

"Duygu olay anında 4. kattayken, 2 kata kadar kaçıyor Mehmet Kaplan’ın elinden. Olaya tanık olan komşular müdale etmemiş. Tekrar Duygu’yu 4. kata kadar darp ederek çıkaran fail orada boğazını sıkıp öldürüyor. Duygu’yu kucaklayıp camdan aşağı atıyor. Tanıkların ifadesi budur."