'Dosyamda ne varsa doğrudur' diyen Erdoğan Bayraktar geri adım attı

Bayraktar, açıklamalarının ses getirmesinin ardından bugün Twitter hesabından bir paylaşım yaparak, geri adım attı.30-08-2021 23:17

İleri Haber

17-25 Aralık’a dair dün "Hakkımda hazırlanan dosyalar doğru" diyen eski Bakan Erdoğan Bayraktar, bugün geri adım atarak "Tapeleri ve teknik takip tutanaklarını tarafsız gözle okuyan herkes, dosyanın ne kadar boş olduğunu ve ne kadar zalimce hazırlandığını anlayacaktır" ifadelerini kullandı.   

17-25 Aralık rüşvet ve yolsuzluk soruşturmalarında adı geçen eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, dün gazeteci Altan Sancar’a açıklamalarda bulunmuş ve "Benim dosyamda ne varsa, hepsi doğrudur. Benim dosyamda ne varsa, hem tapeler doğrudur, hem teknik takip doğrudur hem de benim telefon konuşmalarım A’dan Z’ye kadar doğrudur" demişti.

GERİ ADIM ATTI

Bayraktar, açıklamalarının ses getirmesinin ardından bugün Twitter hesabından bir paylaşım yaparak, geri adım attı.

Bayraktar, paylaşımında, “Tapeleri ve teknik takip tutanaklarını tarafsız gözle okuyan herkes, dosyanın ne kadar boş olduğunu ve ne kadar zalimce hazırlandığını anlayacaktır. Bu dosyalar üzerinden sanki içi doluymuş gibi siyaset yapanlar da, hazırlayanlar kadar zalimlik yapmaktadırlar” ifadelerini kullandı.