Demba Ba'dan Erman Toroğlu'na cevap: Soyunma odasını bilmeyen aptallar

Göztepe maçı sonrasında Erman Toroğlu'nun "Maçı Demba Ba " sattı iddialarına yıldız futbolcudan açıklama geldi.09-04-2018 18:36

Beşiktaş-Göztepe maçı öncesinde Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın açıklamaraı'nın ertesinde, Beşiktaş'ın ezeli rakipleri; eski Beşiktaşlı Demba Ba ve Teknik Direktör Tamer Tuna'nın maçı bilerek Beşiktaş'a vereceği iddia etmişti. Beşiktaş'ın maçı 5-1 yenmesinin ardından sosyal medyada ve bazı spor programlarında Göztepe'nin bilerek maçı verdiği söylendi.

Bu iddiaların en büyüğü Erman Toroğlu'ndan geldi. Erman Toroğlu Beşiktaş'ın attığı golün pozisyon incelemesinde, Demba Ba'nın rakibinin gol atmasına izin verdiğini söylemesi büyük tepki topladı. Programı ve iddayı duyan Demba Ba sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada: Soyunma odasında ne olduğunu bile bilmeyen bütün aptallara; tamamen markaja almam gereken oyuncuya odaklıydım. Bu kişi de önümde ve Babel adını kullanıyor. Onun gol atmadığına emin olmaya çalışıyordum."dedi.

Maçı sattığı iddia edilen Demba Ba, Beşiktaş maçında 15 top kazanarak maçın bu alanda en iyisi olurken bir topu da direkten döndü.