Damal Bağımsız Belediye Başkan Adayı Erezer: Sorunları halkla beraber çözeceğiz

Ardahan Damal Bağımsız Belediye Başkan Adayı Tolga Erezer ile Komşu Kapısı Maçka Dayanışma Derneği'nde bir söyleşi düzenlendi.24-02-2019 13:11

Ardahan Damal Bağımsız Belediye Başkan Adayı Tolga Erezer ile Komşu Kapısı Maçka Dayanışma Derneği'nde bir söyleşi düzenlendi. 

İstanbul'da yaşayan Damallılar ile bir araya gelinen söyleşide, 31 Mart yerel seçimleri üzerine konuşuldu. Etkinlikte Mustafa Kemal Mahallesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği başkanı Güvenç İkto ve Komşu Kapısı Maçka Dayanışma Derneği Başkanı Tolga Bektaş da söz aldı. 

Türkiye İşçi Partisi tarafından desteklenen Tolga Erezer söyleşide, belediye bütçesinin şeffaf ve denetlenebilir olması gerektiğinden bahsetti. Damal'daki altyapı gibi özgün sorunlar ve çözüm önerileriyle ilgili konuşan Erezer, çocukların hala taşımalı eğitim ile merkezdeki okullara gittiğine değindi. Erezer bu problemi halkla beraber yerinde dönüşümle birlikte çözeceklerinden bahsederken, Damal'a turizm kazandırmaktan ve Damal'a özgü "Damal Bebeği" projelerini anlattı.

Söyleşi sandık güvenliği üzerine konuşulduktan sonra sona erdi.