Çorum'da sokakta sigara için kadın saldırıya uğradı

Çorum’da sokakta sigara içen bir kadın, O.N.A. isimli saldırgan tarafından darp edildi. Polis saldırganı gözaltına almaya çalışınca, saldırgan ve polis arasında arbede yaşandı.03-06-2019 14:47

Çorum’da sokakta sigara içen M.Ç. adlı kadın, O.N.A. isimli saldırgan tarafından darp edildi. Gözaltına alınmak istenen O.N.A. ile polis arasında arbede çıktı. Takviye ekiplerin müdahalesi ile şüpheli gözaltına alınırken, tepki gösteren kalabalığa polis cop ve biber gazı ile müdahale etti. 

Dün akşam saatlerinde Fatih Caddesi'nde meydana gelen olayda iddialara göre, O.N.A. sokakta sigara içtiği için tartıştığı M.Ç. adlı kadını darp etti. M.Ç.'nin ihbarı üzerine olay yerine polis ekibi sevk edildi. O.N.A. ile kendisini gözaltına almak isteyen polis arasında arbede yaşandı. Takviye ekiplerin gelmesiyle birlikte polise bıçak çektiği öne sürülen O.N.A., gözaltına alındı.

Çevrede toplanan kalabalık O.N.A.'nın gözaltına alınmasını tepki göstererek, polisle tartıştı. Tartışmanın büyümesi üzerine polis kalabalığı cop ve biber gazı kullanarak dağıttı. Polisin olayla ilgili soruşturması sürüyor.

Polise başvuran M.Ç., sokakta sigara içtiği sırada O.N.A’nın kendisine hakaret ettiğini ve bıçak göstererek, darp ettiğini belirterek şikayetçi oldu.