CHP'li Ali Mahir Başarır'dan Süleyman Özışık'a: 'Yine yüzünüz kızarmayacak ama ben paylaşayım'

CHP'li Mahir Başarır, Twitter hesabından Süleyman Özışık'ın ‘Yazarlık Okulu Projesi’ kapsamında Gemlik Belediyesi'nden aldığı paranın makbuzlarının bir kısmını paylaştı. Başarır, "Kıvırmaktan bahsedecek en son kişiler görüyorum ki en sonunda utanma duygularını da yitirmişler" dedi.19-06-2021 16:11

CHP Mersin Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Ali Mahir Başarır, katılmış olduğu bir televizyon programında yandaş gazeteci Süleyman Özışık’ın, 4 ilçe belediyesi ve bir büyükşehir belediyesinden ‘Yazarlık Okulu Projesi’ kapsamında program hizmet alımı yaptığını söylemişti.

Suç örgütü lideri Sedat Peker ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu arasında arabuluculuk yaptığı iddia edilen Süleyman Özışık, CHP'li Mahir Başarır'ın sözlerine ilişkin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Ali Mahir Başarır. Sen pis bir yalancı, aşağılık bir iftiracısın. Söylediğin rakamların binde birini almadım. Bu iftiralarını mahkeme salonunda ispatlamana fırsat vereceğim. Sonra nasıl kıvırdığını da cemi cümle aleme izleteceğim söz!" dedi.

'YİNE YÜZÜNÜZ KIZARMAYACAK AMA...'

CHP’li Ali Mahir Başarır, yandaş gazeteci Süleyman Özışık’ın sözleri üzerine Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, Özışık'ın ‘Yazarlık Okulu Projesi’ kapsamında binde birini dahi almadığını iddia ettiği AKP dönemindeki Gemlik Belediyesi’ne ait bazı belgeleri paylaştı.

Başarır şunları kaydetti:

"Kıvırmaktan bahsedecek en son kişiler görüyorum ki en sonunda utanma duygularını da yitirmişler! Şerefinizi ortaya koyduğunuz olayın sonucunu tüm Türkiye hd izledik. Yine yüzünüz kızarmayacak ama ben paylaşayım. “Binde birini almadım” dediğin paranın makbuzlarının bir kısmı."