Cezaevinden çıkan Ahmet Ünal isimli erkek, Nargül Yıldız adlı kadını katletti!

Konya'da 44 suç kaydı bulunan ve bir süre önce cezaevinden çıkan Ahmet Ünal isimli erkek, Nargül Yıldız isimli kadını öldürdü.07-06-2020 01:04

Konya'da, bir süre önce cezaevinden çıkan ve 44 ayrı suç kaydı olan Ahmet Ünal isimli erkek, Nargül Yıldız isimli kadını evinin önünde pompalı tüfekle vurarak öldürdü.

DHA'da yer alan habere göre akşam saatlerinde merkez Meram ilçesinde meydana gelen cinayette, iddiaya göre Nargül Yıldız ile 2 gün önce kavga ederek şiddet uyguladığı kaydedilen ve bir süre önce cezaevinden tahliye olan Ahmet Ünal, bugün de evinin önüne geldiği Yıldız’ı, motosikletine sakladığı pompalı tüfekle vurarak öldürdü.

Başından ve vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanan Yıldız, yerde hareketsiz kaldı. Bu sırada katil Ahmet Ünal da havaya ateş açarak kaçtı. İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekiplerinin yaptığı kontrolde Nargül Yıldız’ın hayatını kaybettiği belirlendi.

 44 SUÇ KAYDI VAR

Cinayetin ardından çalışma başlatan Cinayet Büro Amirliği ekipleri, Nargül Yıldız’ı pompalı tüfekle vurarak kaçan katili yakalamak için çalışma başlattı. Ahmet Ünal'ın olay yerine yaklaşık 3 kilometre uzaklıktaki halasının evine kaçtığını tespit eden ekipler, evin etrafını sardı. Evden çığlıklar gelmesi üzerine polis baskın yaparak, suç aletiyle birlikte Ünal'ı gözaltına aldı. Ünal'ın gasp, yaralama, tehdit, hırsızlık ve uyuşturucu satıcılığı gibi suçlar başta olmak üzere 44 suç kaydının olduğu belirlendi.

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.