Cerattepe direnişinin ikinci yılı: Zafer teslim olmayanların olacaktır

Cerattepe direnişinin ikinci yılında Yeşil Artvin Derneği basın açıklaması gerçekleştirecek.19-02-2018 22:37

Artvin Cerattepe direnişinin ikinci yılında Yeşil Artvin Derneği, 25 yıldır sürdürülen bu mücadeleye vurgu yaparak 21 Şubat'ta gerçekleştirilecek olan basın açıklamasına çağrıda bulundu.

"Bu topraklara her şeyden çok değer verenler, paranın gücüne tapmayanlar, Cerattepe’ye cüzdanlarından değil kalplerinden bağlı olanlar, bu sınavdan her zaman başarıyla çıkacaktır. Zafer teslim olmayanların olacaktır. Teslim olanlara da bir çift sözümüz olacaktır elbette" denilen açıklamanın tamamı şu şekilde:

"Ülke gündeminin ağırlığı ve yoğunluğu altında ezilsek de Artvinlilerin kalpleri her zaman Cerattepe için atmaya devam ediyor. 25 yıldır sürdürdüğümüz bu mücadelede ağır bir sınavdan geçiyoruz. Bu topraklara her şeyden çok değer verenler, paranın gücüne tapmayanlar, Cerattepe’ye cüzdanlarından değil kalplerinden bağlı olanlar bu sınavdan her zaman başarıyla çıkacaktır. Zafer teslim olmayanların olacaktır. Teslim olanlara da bir çift sözümüz olacaktır elbette. Sözümüzü direncimizi ve inancımızı paylaşmak, 15-16 Şubat’ı anmak için bir kez daha 21 Şubat 2018 tarihinde basın açıklamamıza bütün Artvin halkını dostlarımızı bekliyoruz. Sevgilerle."