Çakıcı'yı makamında ağırladı, ulaşım zammını görüşmek isteyen gençleri engelledi!

Edirne Gençlik Dayanışma Ağı, daha önce ulaşım zamlarıyla ilgili Gürkan’dan görüşme talep ettiklerini ancak bu talebe karşılık bulamadıklarını duyurmuş; Gürkan’ın Çakıcı ile görüşmesine tepki göstermişti.24-11-2020 12:07

İleri Haber

Suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı’yı makamında ağırlayan CHP’li Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, kendisine tepki gösteren Edirne Gençlik Dayanışma Ağı’nı sosyal medyada engelledi. Gençler, daha önce ulaşım zamları için Gürkan ile görüşme talep ettiklerini ancak yanıt alamadıklarını açıklamışlardı.

Cumhuriyet Halk Partili (CHP) Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı’yı makamında ağırlamış ve bu ziyaret tartışmalara neden olmuştu. Ziyaret ile ilgili CHP’den yapılan açıklamada, Gürkan hakkında inceleme başlatıldığı belirtilmişti.

Konuyla ilgili önceki gün sosyal medyada bir kullanıcının kendisini etiketleyerek “Simit sat onurlu yaşa” paylaşımına “Kendi adıyla Twitter kullanmayan onurlu mu oluyor?” şeklinde yanıt veren Gürkan’a tepkiler çığ gibi büyüdü.

TEPKİ GÖSTEREN GENÇLERE ‘ENGEL’

Edirne Gençlik Dayanışma Ağı da Gürkan’a tepki göstererek, “Kendi adıyla Twitter kullanmayanları bilemeyiz ama öğrencilerin taleplerini görmezden gelip, Organize Suç Örgütü lideriyle el sıkışmak onursuzluktur sayın Recep Gürkan” paylaşımında bulundu.

Gürkan, bu paylaşımın ardından Edirne Gençlik Dayanışma Ağı’nın sosyal medya hesabını engelledi.

ULAŞIM ZAMLARINI GÖRÜŞMEDİ

Edirne Gençlik Dayanışma Ağı, daha önce ulaşım zamlarıyla ilgili Gürkan’dan görüşme talep ettiklerini ancak bu talebe karşılık bulamadıklarını duyurmuş; Gürkan’ın Çakıcı ile görüşmesine tepki göstermişti.