Boşanma aşamasında olduğu İbrahim Goncagül tarafından darp edilen kadın, 10 gün sonra hayatını kaybetti

Boşanma aşamasında olduğu İbrahim Goncagül isimli erkek tarafından darp edilen Meltem Goncagül, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Katil zanlısı İbrahim Goncagül ise tutuklanarak cezaevine gönderildi.09-10-2021 18:02

Osmaniye’de yaşayan Meltem Goncagül, boşanma işlemlerini gerçekleştirmek üzere avukatının bürosuna gitti. Bir süre sonra evli olduğu erkek İbrahim Goncagül de büroya gelerek geldi ve Meltem Goncagül'ü darp etti. Avukatlık bürosu çalışanlarının ihbarı üzerine adrese polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Başına aldığı darbeler ile ağır yaralanan Meltem Goncagül, ilk müdahalenin ardından ambulansla Osmaniye Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Beyin kanaması geçirdiği belirlenen Goncagül, buradan da Gaziantep’teki bir özel hastaneye sevk edildi. Tedavisi süren Meltem Goncagül, olaydan 10 gün sonra hayatını kaybetti. Meltem Goncagül’ün cenazesi otopsi için Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

Gözaltına alınan katil zanlısı İbrahim Goncagül, Emniyet'teki işlemlerinin ardından sevk edildiği mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.