Bir kadını yıllarca tehdit etmesine rağmen serbest bırakılan Erdoğan Küpeli, kendisini reddeden başka bir kadını öldürdü!

Adana’da, Erdoğan Küpeli kendisini reddeden kadını öldürüp, intihara kalkıştı. Aynı erkek başka bir kadını taciz ve tehditten serbest bırakılıp Erdoğan’a hakaretten tutuklanmıştı.01-10-2020 14:06

Adana’nın Kozan ilçesinde, 46 yaşındaki eski öğretmen Erdoğan Küpeli, kendisini reddeden 35 yaşındaki kasiyer Tuğba Keleş’i çalıştığı markette başından tabancayla vurarak öldürdü. Aynı tabancayı kendi başına ateşleyerek, intihar girişiminde bulunan Küpeli, ağır yaralı olarak tedavi altına alındı.

Hatay’da yaşayan 29 yaşındaki Gülay Mübarek’i 2016 yılında sosyal medya üzerinden taciz ve tehdit ettiği gerekçesiyle gözaltına alınan sözleşmeli öğretmen Erdoğan Küpeli, sevk edildiği adliyede adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı..

Daha sonra sosyal medya hesabından AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan’a dönük hakaret içerikli mesajlar paylaştığı gerekçesiyle tutuklanan Küpeli, Kozan Cezaevi’ne koyuldu. Küpeli, yargılandığı davalarda ‘tehdit’, ‘hakaret’ ve ‘özel hayatın gizliliğini ihlal’ suçlarından toplam 8 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırıldı.

TAHLİYE EDİLİR EDİLMEZ BİR KADINI ÖLDÜRDÜ!

Tahliye edildikten sonra ilçedeki bir yerel gazetenin dağıtım işinde çalışmaya başlayan Erdoğan Küpeli, bugün öğlene doğru ilçeye bağlı Tufanpaşa Mahallesi’ndeki markete gelerek, arkadaşlık teklifine olumsuz yanıt veren kasiyer Tuğba Keleş’i tabancayla başından vurarak ağır yaraladı. Küpeli, aynı tabancayı başına ateşleyerek intihar girişiminde bulundu.

Keleş, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamazken tedavi altına alınan Erdoğan Küpeli’nin de hayati tehlikeyi atlatamadığı bildirildi.