Biat değil, inat edenler KeçiFest’te buluşacak: ‘İnadını da al, gel’

TİP yararına 4 Eylül Cumartesi günü İstanbul KüçükÇiftlik Park’ta “Biat değil, inat!” sloganıyla “KeçiFest” düzenlenecek. Birbirinden değerli birçok sanatçının sahne alacağı etkinliğin biletleri satışa çıktı.18-08-2021 20:11
İleri Haber

İstanbul’da sonbahar, gelecek güzel günlerin kapısını aralayacak inadı büyütmek için önemli bir etkinlikle karşılanacak. 4 Eylül’de “Biat değil, inat!” sloganıyla yapılacak KeçiFest’te güzel günlerin biatla değil, inatla geleceğine inananlar buluşacak.

KüçükÇiftlik Park’ta Türkiye İşçi Partisi (TİP) yararına düzenlenecek etkinlikte Deniz Tekin, Ediz Hafızoğlu- “Kaskadyori”, Feridun Düzağaç, Jehan Barbur, Kutlu Özmakinacı (Yüksek Sadakat), Mengene, Redd gibi birbirinden değerli sanatçılar ve gruplar sahne alacak. Etkinliğe, usta sanatçı Zülfü Livaneli de anlatımlarıyla katkı verecek.

‘İNADINI DA AL GEL’

KeçiFest için yapılan çağrıda şöyle denildi:

Bu karanlığı şarkılarla, danslarla, kitaplarla, oyunlarla yok edeceğiz!

Ses sese, el ele, yürek yüreğe vererek kara bulutları dağıtacağız ve güneşli günleri hep beraber getireceğiz!

Seni, unutmak için değil umutlanmak için hep birlikte şarkılar söylemeye çağırıyoruz!

Güzel günlerin biatla değil, inatla geleceğine sen de inan!

İnadını da al, gel!

KeçiFest’te Buluşalım!

BİLETLER SATIŞA ÇIKTI

Küçük Çiftlik Park’ta yapılacak etkinliğin biletleri internet üzerinden satışa çıktı. 4 kategoride satılan biletlerden “destek bileti” alacak olan katılımcılara çeşitli hediyeler verilecek.

 

Bilet satışı için: https://www.mobilet.com/event/keci-fest-biat-degil-inat-7220-e244