Berna Laçin’den Ahmet Hakan’a yanıt: N'oldu, azarlayan çok mu oldu?

Oyuncu Berna Laçin, kendisi için, “Dalga geçilmeyi, kınanmayı, ayıplanmayı, küçümsenmeyi hak ediyor” yazan Ahmet Hakan’a Twitter hesabından yanıt verdi.27-01-2020 17:13

Elazığ depremi sonrasında yaptığı paylaşımlar nedeniyle hakkında soruşturma başlatılan oyuncu Berna Laçin, kendisi üzerinden bir yazı yazan Hürriyet gazetesi Genel Yayın Yönetmeni ve yazarı Ahmet Hakan’a yanıt verdi.

Ahmet Hakan bugünkü yazısında Laçin hakkında, “Depremin büyüklüğü 6.8 olursa… Elazığ ve Malatya'ya vergi muafiyeti getirmek zorunda kalırız. Eyvah eyvah! demişler. Ve hemen depremin büyüklüğünü 6.5'e çekerek Elazığ ve Malatya'ya vergi muafiyeti gelmesini engellemişler. İyi ama bu saçmalık, herhangi bir soruşturmayı moruşturmayı zerre kadar hak etmiyor ki! Bu saçmalık sadece ve sadece… Dalga geçilmeyi, kınanmayı, ayıplanmayı, küçümsenmeyi hak ediyor… Bir adım ötesini değil. Açmayın şuna soruşturma moruşturma. Açmayın ki… Soruşturma açmanın da bir ciddiyeti olsun yahu!” dedi.

Laçin ise, Ahmet Hakan’a kişisel Twitter hesabından yanıt vererek, “Pes! Böyle bir yalan, böyle bir trolleme, böyle başkalarının lafınla dedikodu üretme çabası! Böyle aslına bakmadan salt çamur at yarışı! Böyle bir terbiye yoksunu üslup! N'oldu! Dün Kızılay'a azıcık laf söyleyince azarlayan çok mu oldu!” ifadelerini kullandı.