Belediye çalışanından istismar

Belediye veterineri, cinsel istismarda bulunduğu kadına çıplak fotoğraflarıyla şantaj yaptığı iddiasıyla tutuklandı.27-11-2017 08:17

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde, 45 yaşındaki veteriner Uğur G., 35 yaşındaki M.K. adlı kadını çiftlik evine götürüp cinsel istismarda bulundu. Hürriyet'te yer alan habere göre kadının çıplak fotoğraflarını çeken G. şantaj yaptığı iddiasıyla tutuklandı.

Çaycuma ilçesinde oturan evli ve 1 çocuk annesi M.K. adlı kadın, İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne başvurarak, Uğur G.'nin, kendisini 1 ay önce zorla çiftlik evine götürüp tecavüz ettiğini, burada çıplak fotoğraflarını çekerek şantaj yaptığını anlattı. Çiftlik evine operasyon düzenleyen jandarma Uğur G.’yi de gözaltına aldı.

BELEDİYEDE GÖREV YAPIYOR

Çaycuma Belediyesi'nde veteriner hekim olarak görev yapan ve evli olan Uğur G., emniyetteki sorgusunda M.K.'nın rızası ile ilişkiye girdiklerini savunarak suçlamayı reddetti. Uğur G., işlemleri tamamlanmasının ardından akşam saatlerinde Çaycuma Adliyesi'ne sevk edilerek, 'nitelikli cinsel istismar', 'görüntü ve resim ile şantaj' suçlamasıyla tutuklandı.