Bakan Koca duyurdu: Kafe-restoran çalışanları, kuaförler ve avukatlar da aşılama programına dahil edildi

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, twitter hesabından yaptığı açıklama ile Covid-19 aşılama programına yeni grupların eklendiğini duyurdu.10-06-2021 20:48

İleri Haber

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, yarından itibaren gıda üretim ve dağıtım sektörü ile kafe, lokanta, restoran çalışanları, berber ve kuaförler ile yaş sınırlaması olmadan tüm avukatların şılama programına dahil edildiğini açıkladı.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, twitter hesabından yaptığı açıklama ile yeni tip koronavirüs (Covid-19) aşılama programına yeni grupların eklendiğini duyurdu.

Koca’nın paylaşımları şöyle:

"Aşı programımızda meslek gruplarımızın tanımlanmasına devam ediliyor. Yarından itibaren Gıda üretim ve dağıtım sektörü ile kafe, lokanta ve restoran çalışanları da programa dahil ediliyor. Bu güce güvenin"

"Aşı programı kapsamında berber ve kuaförler de aşılanmaya başlıyor. Randevularınızı yarından itibaren alabilirsiniz. Bu güce güvenin."

"Yaş kısıtlaması olmadan tüm avukatlar aşı programına dahil oluyor. Yarından itibaren tüm avukatlarımız aşı olabilirler. Bu güce güvenin."