Antalya'da bir erkek, kendisinden boşanan kadını ve kızını katletti!

Antalya'da Birol Köse isimli erkek, kendisinden boşanan Esma Polat isimli kadını ve kızını tabancayla vurarak öldürdü.31-01-2020 11:56

Antalya’nın Kepez ilçesinde bir kadın ve kızı, boşandığı erkek tarafından vurularak öldürdü. Kadın cinayetinde, kadın olay yerinde, kızı ise hastanede hayatını kaybederken, intihar teşebbüsünde bulunan erkek ise ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.

Kadın cinayeti bugün sabah saatlerinde Kepez ilçesine bağlı Barış Mahallesi 2917 sokaktaki 2 katlı binanın birinci katında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Birol Köse, kendisinden boşanan Esma Polat'ın evine geldi. Yanında getirdiği tabancayı çıkartarak Esma Polat ve kızı Ekin Köse’ye ateş eden saldırgan, ardından da tabancayı kendine doğrultarak ateşledi.

Sesleri duyanların haber vermesi üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri Esma Polat’ın öldüğünü tespit etti. Yaralı olarak kaldırılan Birol Köse ile kız çocuğu hastanede tedavi altına alındı. Yaralılardan Ekin Köse isimli çocuk, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Ağır yaralanan Birol Köse’nin tedavisi sürüyor.