Ali İsmail Korkmaz ödülleri sahiplerini buluyor

Ali İsmail Korkmaz Yaşam Ödülleri’nin beşincisi, 2 Haziran Pazar günü sahiplerini bulacak. Basın açıklamasıyla başlayacak olan etkinlik, ödül töreni ve belgesel gösterimiyle devam edecek.30-05-2019 10:23

Ali İsmail Korkmaz Yaşam Ödülleri’nin beşincisi, 2 Haziran Pazar günü Eskişehir Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’nde düzenlenen törenle sahiplerine verilecek. Bu yılki ödüller, gazeteci yazar Ayşenur Arslan ve 10 Ekim Dayanışma Derneği’ne takdim edilecek. Etkinlikte ayrıca “Emel Anne” belgeselinin ilk gösterimi gerçekleşecek.

Ali İsmail Korkmaz Vakfı, Eskişehir Bilecik Tabip Odası, TMMOB Eskişehir İKK, DİSK Bölge Temsilciliği ve KESK Eskişehir Şubeler Platformu tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen Ali İsmail Korkmaz Yaşam Ödülü, 2 Haziran Pazar günü düzenlenecek etkinlikle gazeteci-yazar Ayşenur Arslan ve 10 Ekim Dayanışma Derneği’ne verilecek.

Sanayi Sokak’ta saat 14.00’da basın açıklamasıyla başlayacak etkinlik, 16.00’da ödül töreniyle devam edecek. 17.30’da ise Emel Anne belgesel film gösterimi yapılacak.