AKP'li eski vekilin kızından şarkı: Kötü haber Trump, Erdoğan seni kramp yapacak

AKP İzmir eski Milletvekili Rifat Sait'in lise öğrencisi kızı Bükre Sena Sait (17), İngilizce rap olarak yazdığı şarkıyı seslendirdi. Şarkını sözlerinde “kötü haber, Tramp13-02-2018 15:47

İleri Haber

Erdoğan seni kramp yapacak. Erdoğan seni alkışlar eşliğinde Türkiye’nin tüm partilerinin lambası altında kramp yapacak ve bizim kelepçemize bağlanacaksın!” deniliyor.

AKP İzmir eski Milletvekili Rifat Sait'in kızı Bükre Sena Sait, 'Zeytin Dalı Harekatı'nı anlatan İngilizce rap şarkı yazdı. 'Afrin-Olive Branch Operation' adını verdiği şarkısını stüdyoya girerek seslendiren Sait, ABD'yi ve ABD Başkanı Trump'ı eleştirirken İngilizce sözlerle bir Amerikan müzik kültürü olan rap müziği kullandı.

Sait'in kendi yazarak seslendirdiği şarkının sözleri ise şöyle:

(Trump'ı kastederek) Bir sarı kafa görüyorsun, bir sarı kafa görüyorsun. her yerden çıkıyor görebilirsin çünkü şişko biri. Avrupa’yı görüyorsun, Amerika’yı da görüyorsun ama kendini savunamayan insanlara elini uzatmıyorsun. Hala sandalyende oturuyorsun, adaleti düşünmüyorsun, bağlantıyı açmıyorsun, hiçbir şey izlemiyorsun ve biz hala doğru için savaşıyoruz, senin cesaret edemediğin şeyi yapıyoruz. Onlar neredeler? Sorma. Çoktan çoktan çoktan kaçtılar. Hepimiz zalimi öldürmek istiyoruz, hepimiz bir kural yaratmak istiyoruz, hepimiz dünyayı kurtarmak ve büyük bir huzurla yaşamak istiyoruz. Ama bunun için ne yapıyorsunuz? Tanrı bizi kutsasın demeye devam edin. Ama tanrı sadece insanlara yardım eden ve emperyalistlerle savaşanları sever. İslami terör demeye devam edin ama bir şekilde tek savaşan tek kazanan ve tacı tek hakeden biz oluyoruz ve sen yankee kontes gibi oturmaya devam edebilirsin.

Bunun için endişelenme. İnançla birlikte olana savaş yakışmaz. Ama silah, tank, bomba satmaya ve para kasanızı onlara açmaya devam ederseniz, üzgünüz sizi vurmadan durmayacağız.

sizin kutsal gördüğünüz şeyleri mi çiğniyoruz?

Afrin’de insanları bombalayıp öldürüyor muyuz? Bence haberlere bağımlı kalma bay ağırbaşlı. Gel ve burada ne olduğunu gör eğer cesaretin varsa. Bir asker, gerçekten genç bir yaşta. İnsanları kurtarmaya gidiyor çünkü o bir Türk. ama doğru unuttum siz büyük balığın peşindesiniz. Devam edin biz sizi tutmayalım daha insanların cesetleri tazeyken.

Bugünün konusu ve hashtag’i neydi? Bu bayrağı, bu güçlü şaplağı görmüyor musun? Anladım, sen sağır ve dilsizsin ama biz buna karşı bile sessiz kalmayacağız benim bayrağım seni hayalet yapacak ve et ve kemikten ibaret olacaksın.

Hadi sınırlara ve de liderlere göz atalım

Hadi askerlere ve de liderlere göz atalım kötü haber, Trump Erdoğan seni kramp yapacak. Erdoğan seni alkışlar eşliğinde Türkiye’nin tüm partilerinin lambası altında kramp yapacak ve bizim kelepçemize bağlanacaksın!

Dünya beşten büyüktür ve biz bu dünyayı herkese yaşatacağız. ve savaşmak ve bu ışığı kapatmak isteyen kim olursa olsun bıçağını çıkarmak için bir yol bulamadan ölecek.

Paçavralarınızı toplayın, bir kaza olsun istemezsiniz. Bayraklarınızı size getirmemizi istemezsiniz. Menzil kızıl elmaya.

Zeytin Dalı Operasyonu mu? Kısaca, teröristleri ve düşmanları öldürüyoruz. bir milleti ve bir orduyu kurtarıyoruz.

Bebeğim şimdi dinle zaman dolmadan leydi, evet sana diyorum yankee hadi tüm dünya, sanırım artık bana katılmak istersiniz.

hey daltonlarPKK, PYD, YPG, KCK topunuz gelin kovboylar, bizi günü kurtarmak için buradayız ve yeni şehirlerin anahtarlarını almak için onların tüm söylediklerine rağmen Türkiye ne yapıyor?

Türkiye uluslararası hukukla haraket ediyor ve sizin görmediklerinizle savaşıyor. sen sevsen de sevmesen de biz hep bu coğrafyada olacağız. Sen sevsen de.. Sevmedin mi? Zamanı geldi patlat şimdi! Bir şekilde oluyor, kafanı yorma, nasıl olduğunu anlamıyorsun zaten. 

buradan ne almak istediğin belli ve neyden nefret ettiğin de öyle ve neyi değerli bulduğunda. mesela müslümanlardan nefret etmen ve petrol ve doğal gaz gibi bazı şeyler beklemen. Ama elde var sıfır! evine dönmelisin. ve bildiğini sandığın şeyleri tekrar gözden geçirmelisin ve sevilmeye çalışmalısın.

Ve sen! sessiz kalma. Sessiz kalma ve cani olma. Senin liderin çocukları öldüren teröristlere silah ve destek veriyor. Ve uyan artık. Uyan ve bağır. Aksi halde o satmaya devam edecek ve biz onu cehennemin en dip noktasına iteceğiz eğer kendine adam diyorsan uyan ve bağır!

Şimdi final kısmındayım sadece bilmeni istiyorum çünkü sadece yüzeysel biliyorsun. İnsanları kucaklamaya ve tanrıdan gelen lütfu almaya geliyoruz. Finalde sizi son kez uyaracağız. Finalde sizi son kez uyaracağız ve siz tüm o insanların lanetini göreceksiniz ve son sözlerinizde pislik içinde merhamet dilendiğinizi göreceksiniz.

İŞİD’e bakın, korkaklara bakın.Ve ben daha fazla elçilik görevini üstlenmeyeceğim.

Çünkü sen artık beni anlamayacak kadar aptal değilsin.

tek millet, tek bayrak, tek devlet ve tek vatan. bizim inandığımız tek kader sizin gönderdiğiniz silahları yerle bir edecek.

savunmada mısınız? Hayır, savunma yok! Bundan sonrası sadece taaruz, sadece taaruz bayrak için!

Türkiye’nİn hedefi ne? neden Afrin’de? Finalde ne olacak ve onlar sessizce ilerliyor.

ben burada noktayı koymayacağım çünkü biz finali Münbiç’de imzalayacağız. Eğer iyi ve sessiz dinlersen sesimizi Greenwich’den bile duyabilirsin. Yüksek olan, yuhlayan ve Münbiç’de dinecek olan sesimiz kulağını patlatacak bu yüzden kaç, sana kaçmanı öneriyorum. Şimdi bitti ama hala öğretecek çok şeyimiz var.