AKP'li Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı, CHP'li belediyenin icraatını kendi yapmış gibi gösterdi!

AKP'li Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, CHP'li Nilüfer Belediyesi tarafından yapılan Atatürk Kent Ormanı'nı kendi icraatı gibi göstererek reklam panolarına taşıdı.27-12-2020 22:31

AKP'li Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, CHP'li Nilüfer Belediyesi tarafından yapılan Atatürk Kent Ormanı'nı kendi icraatı gibi göstererek reklam panolarına astı. 

Cumhuriyet'in haberine göre, İYİ Partili Levent Özeren, Twitter'dan yaptığı paylaşımda Aktaş'ın fotoğrafıyla "Bursa, Büyükşehir ile daha temiz, daha sağlıklı. Atatürk Kent Ormanı'mıza hoşgeldiniz" yazılı bir panonun görselini paylaşıp "Alinur Aktaş böyle bir algı ustasıdır" ifadelerini kullandı.

Özeren'in paylaşımına yanıt veren eski Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ise, "Atatürk Kent Ormanı Nilüfer Belediyesi tarafından DOĞAL YAŞAM alanı olarak yapıldı. Ancak betona dönüştürenler reklamını yapıyor! Hiç bir katkısı olmadan Atatürk Kent Ormanı'na o tabelayı koymak ne demek? BURSALILAR iyi bilir!" ifadeleriyle Aktaş'a tepki gösterdi.