AKP’li belediye İBB’nin logosunu kapattı

İstanbul'da Hareketlilik Haftası kapsamında düzenlenen etkinlikte AKP’li Sultanbeyli Belediyesi'nin ilçede düzenlediği bisiklet sürme etkinliğinde vatandaşlara dağıtılan bisikletlerdeki İBB’nin logosunun kapatıldığı ortaya çıktı.23-09-2019 09:16

Hareketlilik Haftası nedeniyle AKP'li Sultanbeyli Belediyesi, bisiklet turu düzenledi.

Sözcü'nün haberine göre, Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin’in de katıldığı etkinlikte dikkat çeken bir gelişme yaşandı. Programdan önce vatandaşa dağıtılacak olan ve üzerinde Sağlık Bakanlığı ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi logoları olan bisikletlerde İBB'nin logosunun kapatıldığı görüldü.

Videoya kaydedilen görüntüler İYİ Parti Sultanbeyli İlçe Başkanlığı’nın sosyal medya hesabından yayımlandı. Video ile birlikte yayımlanan mesajda, “Sultanbeyli için bas pedala programının hemen öncesinde kayda aldık görüntüleri. İstanbul Büyükşehir Belediyesi logolu sticerların Üzerine AKP yandaşı olarak bilinen bisiklet satış dükkanının sticerı ile kapatılmış. Yetkililerden açıklama bekliyoruz. Konunun sonuna kadar takipçisi olacağız” ifadeleri kullanıldı.